Samlift Asansör

HİZMETLER


Asansör Montajı


Teknik ekibimiz montaj ile ilgili çalışmalarını müşterilerinin isteklerine göre en uygun şekilde projelendirip, montaj sürecini tamamlar ve asansörü projeye uygun, eksiksiz bir şekilde teslim eder.

Profesyonel ekibimizle; her türlü şahıs asansörleri, yük asansörleri, hidrolik asansörler, panaromik asansörler, makine dairesiz asansörler, sedye asansörleri, engelli asansörleri, monşarj asansörleri ve özel projelendirilmiş asansörlerin montajını başarı ile gerçekleştirmekteyiz.

Asansörün binanızın en önemli bölümü olduğunun bilincinde olan Samlift Asansör, asansör yönetmeliklerine uygun olarak, konforlu ve kaliteli bir asansör için size en uygun asansör kabinini, butonlarını, kapılarını v.b. seçerek asansör montajını yapar.

Bir asansörün, montajı deneyimli ve profesyonel bir ekiple yapılmadığı takdirde kısa sürede arızalanan verimsiz bir sistem durumuna düşmekten kurtulamayacağını unutmayın.

Asansör Bakım & Onarım


Resmi Gazete'de yayınlanan asansör yönetmeliğinin 24. Maddesine göre; "Her asansör işletmeye alınmadan evvel sürekli kontrol altında tutulabilmesi için muhakkak bakım ve onarım sorumluluğu taşıyacak bir asansör firması ile yazılı anlaşmaya bağlanacaktır. Bu firma genelde asansörü tesis eden firma olabileceği gibi bakımcı firma da olabilir. Ancak garanti süresi içinde bakımcı firma muhakkak asansörü yapan firma olmalıdır."

Asansörlerin periyodik bakımları, kanuni zorunluluk olmasının yanı sıra güvenli ve daha uzun ömürlü bir şekilde çalışmaları için şarttır. Asansör bakımı, asansörde kullanılan tüm parçaların ömrünü uzattığı gibi olası büyük arızalarında önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Samlift Asansör bakım hizmeti konusunda T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nca onaylı Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik belgesiyle ve deneyimli servis ekibiyle, asansörlerinizin periyodik bakımını asansör yönetmeliklerine uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Asansörler kullanım hataları v.b. durumlar sebebiyle arıza yapabilir. Samlift Asansör olarak tarafımıza ulaşan arıza kayıtlarına profesyonel servis ekibimizle acil müdahale hizmeti vererek, %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca firmamız tarafından yapılan bakım ve arıza çalışmaları esnasında değiştirilen parçalar 2 yıl garantilidir.

Asansör Revizyon


Ortalama bir asansör 10 yıl içinde 220.000km yol kat eder. Bu kadar yoğun çalışan bir makine, haliyle belirli bir süre sonra parça ömürlerini doldurmaktadır.

Başta can güvenliğiniz olmak üzere, teknolojinin son nimetlerinden yararlanmak ve binanızın değerini korumak ve arttırmak için asansör tesisatınızın yenilenmesi gerekir.

Samlift Asansör gerekli fizibilite çalışmalarının ardından, asansörünüzün günümüz teknik ve güvenlik normlarına uygun hale getirecek bir revizyon çalışması sunar. Asansörün tehlike oluşturan bölümlerinin yenilenmesi dışında dilerseniz görsel anlamda da günümüz standartlarına uygun kabin, buton ve kapı modernizasyonuyla da müşterilerine en kapsamlı hizmeti vermektedir.