Samlift Asansör

SAMLİFT ASANSÖR


Samlift Asansör Dekorasyon İnş. San. Tic. 2009 yılında Şerif ÇİL tarafından kurulmuştur. Firmamız 1990 yılından itibaren biriken tecrübeyle kısa sürede Asansör Montaj sektöründe adını en güvenilir firmalar arasına yazdırmayı başarmıştır.

Samlift Asansör, sektörde 20 yılı aşan bilgi birikimi ve kaliteden ödün vermeyen ilkesini, kalite, güvenlik ve garanti anlayışını sertifikalarıyla perçinlemiştir. Asansör tasarım ve montajını, asansör bakım ve onarımını EΝ 81.1 + A3 standartlarında gerçekleştiren firmamız, asansörde güvenliğe ve kaliteye verdiği önemin karşılığını müşteri memnuniyeti ile almaktan her zaman gurur duymaktadır.

Firmamız geçmişten aldığı tecrübeyle, kuruluşundan bu yana, gelişen teknolojiyi her zaman yakından takip ederek asansörde sunduğu kalite ve konforu her geçen gün daha üst düzeylere çıkartmayı hedef almıştır. Bu bağlamda Samlift Asansör, Asansör projelendirmesi, montajı, revizyonu, bakım ve onarımı kapsamında sahip olduğu EN ISO 9001:2008 sertifikasıyla kalitesi onaylanmış bir hizmet sunmaktadır.

Samlift Asansör, Türkiye genelinde gerçekleştirdiği projelerle, kurumsal bir iş anlayışıyla, teknolojik yenilik ve gelişmelere ayak uyduran ekibiyle, müşteri istek ve beklentilerini uluslararası standartlara uygun olarak zamanında yerine getirme ilkesiyle, müşterilerinin daimi çözüm ortağı olmaktadır.

Saygılarımızla...
Samlift Asansör